Bezprzewodowe ładowanie telefonów? Technologia jutra, już dziś!

ccccczzaahp

Ilu z nas korzysta obecnie z dobrodziejstw nowych technologi, możemy śmiało powiedzieć że prawie każdy. Osobiście nie znam już nikogo kto nie używał by smartphona, nasze małe mobilne centrum dowodzenia, bilet do informacji, łącznik z wirtualnym światem…Gotowy dzielnie nam służyć o każdej porze dnia i nocy, jednakże co jeśli padnie nam bateria? Musimy go podładować, ale czy nie irytuje was ciągła i niezmienna forma ładowania naszych telefonów? Cofając się wstecz, musieliśmy wpinać nasze nokie 3310 pod prąd standardową ładowarką, czas leci i nasz Samsung galaxy S6 w dalszym ciągu potrzebuje tej mozolnej i przestarzałej technologii ładowania…ale czy na pewno?

Zanosi się na ogromne zmiany – od powstania i wprowadzania na rynek nowych, bardziej wydajnych typów baterii dzielą nas jeszcze laaaaata. Inżynierom udało się za to sprawić iż proces ładowania energii nie jest już tak uciążliwy. Mowa tu o ładowarkach bezprzewodowych które wzbijają się na wyżyny popularności.

Jak wydajne są takie ładowarki? Otóż testom poddaliśmy Samsunga Galaxy S6, który od 1% do 100% baterii naładował się w 1 godzinę i 11 minut!

Call Now Button