Dlaczego warto sprzedać swojego peceta lub laptop i tym samym wymienić go na nowy ?

Pędzisz za modą, a może nowinkami technicznymi, dlatego coraz częściej kupujesz nowy laptop? A może za każdym razem z przedłużeniem umowy u operatora GSM możesz wybrać sobie nowszy i lepszy model? Jeżeli tak, co robisz z ze starym sprzętem? Chowając w szafie wiele nie zyskujesz, o wiele korzystniej jest sprzedać do skupu laptopów i komputerów, zwłaszcza w przypadku, gdy jest uszkodzony.

Firma GC-System kupuje od klientów prywatnych zarówno nowe, jak też używane laptopy i komputery stacjonarne. Posiadamy sieć oddziałów w całej Polsce praktycznie w każdym mieście wojewódzkim, na pewno niejednokrotnie byłeś niedaleko jednego z naszych zakładów, nie mając na myśli nawet, by tam wejść. A sprzedanie nieużywanego laptopa czy desktopa może przynieść niejedną korzyść. Jaką? Przede wszystkim pozbywamy się nieużywanego sprzętu, który tylko zajmuje nam miejsce.  Po drugie firma GC-System pozwala zadbać się o naturę. Wyrzucając laptop czy komputer do normalnego kontenera przyczyniamy się do wzrostu zagrożenia dla środowiska. Nasza firma właściwie zajmuje się niesprawnymi oraz nie nadającymi się do użytku notebookami, komputerami PC, poddając je utylizacji. Z kolei działające urządzenia mogą trafić do nowego nabywcy.
computers
Kierując się zasadą 3U ( Unikaj kupowania zbędnych rzeczy, Użyj ponownie, Utylizuj), promujemy zdrowy dla środowiska styl życia. Ponieważ uważamy, że wielokrotne użycie – czyli jak najpóźniejsze uznanie produktu za odpad do utylizacji, przynosi wielkie korzyści dla środowiska, redukując obciążenia związane z pozyskaniem nowego produktu z surowców pierwotnych i akumulacją potencjalnych odpadów. Ponieważ pierwszym etapem procesu recyklingu jest ponowne wykorzystanie, firma GC-System dołoży wszelkich starań, aby Twój laptop lub komputer został ponownie wykorzystany.
Call Now Button