Dlaczego warto wybrać komis laptopów?

W czasach coraz większej popularności internetowych portali aukcyjnych, komis laptopów wydaje się być przeżytkiem. Jest jednak kilka powodów, dla których wciąż warto korzystać z naszych usług:

  • PEWNOŚĆ ZAKUPU – mimo wielu starań właścicieli portali aukcyjnych, wciąż zdarzają się na ich stronach próby wyłudzenia pieniędzy i oszustw, nawet zgodnych z prawem, żerujących na nieuwadze podczas czytania treści aukcji przez kupującego (np. sprzedaż ZDJĘCIA telefonu, zamiast samego aparatu, którego oczekujemy – historia opisana na stronach portalu Onet.pl). W naszym komisie laptopów wszystkie przedmioty można na miejscu obejrzeć i przetestować. Dokładamy wszelkich starań, aby sprawdzić dokładnie działanie oraz stan techniczny sprzedawanego przez nas sprzętu – gdy tylko zauważymy niesprawny lub nienadający się do użytku sprzęt, usuwamy usterkę. Jeśli jakiś przedmiot jest sprawny, ale posiada wykryte przez nas wady, umieszczamy je w opisie.

 

  • GWARANCJA – Na każdy sprzęt udzielamy gwarancji rozruchowej na sprawdzenie i przetestowanie laptopa, komputera, aparatu fotograficznego czy telewizora.

 

 

komis laptopów

 

 

  • CZAS – aby sprzedać swoją własność na portalu aukcyjnym trzeba umiejętności i poświęcić sporo czasu. Należy wykonać jak najbardziej szczegółowe zdjęcia, znaleźć dane techniczne, umieścić nasz przedmiot w odpowiedniej kategorii razem ze szczegółowym opisem. W przypadku udanej transakcji trzeba wysyłkę bezpiecznie zapakować i nieraz spędzić dużo czasu w kolejkach na poczcie. Zapłacić prowizję od wystawienia aukcji i od sprzedaży. Korzystając z naszych usług jedynym zmartwieniem jest przyniesienie przedmiotu do naszej siedziby oraz podpisanie umowy komisu. My zajmujemy się zdjęciami sprzętu, opisem, umieszczaniem na portalach aukcyjnych, w katalogu na naszej stronie, sklepie internetowym oraz na regałach w jednej z naszych siedzib. Codziennie odwiedza nas wielu klientów w poszukiwaniu korzystnych cen, co znacznie zwiększa szanse sprzedaży Państwa przedmiotów. Dla kupującego komis laptopów także jest korzystnym wyborem, biorąc pod uwagę Państwa czas, gdyż nie zawsze można czekać do tygodnia na przesyłkę z zamówionym sprzętem. Wszystkie przedmioty w naszej ofercie są dostępne od ręki w jednym z naszych oddziałów komisu w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie, Katowicach, Lublinie, Bydgoszczy, Łodzi, Częstochowie i Gdańsku.

 

  • ŚRODKI i UMIEJĘTNOŚCI – Ponieważ nikt nie kupuje „kota w worku” bardzo potrzebne są zdjęcia, aby wystawiona przez nas aukcja zakończyła się sukcesem. Natomiast nie każdy posiada cyfrowy aparat umożliwiający robienie ostrych, dobrej jakości zdjęć. Do poprawnego umieszczenia wysokiej rozdzielczości zdjęć i opisu komputera czy laptopa często potrzebne są także podstawowe umiejętności obróbki zdjęć oraz znajomość języka HTML. Nasz komis laptopów oferuje wszystkie potrzebne środki, umiejętności oraz doświadczenie potrzebne przy sprzedaży zarówno w internecie jak i na miejscu w naszym oddziale.

Call Now Button