Skup laptopów – Skup sprzętu IT

Skup laptopów

Skup GC-System prowadzi profesjonalny skup sprzętu elektronicznego RTV, IT i Fotograficznego. Specjalizujemy się głównie skup laptopów, skup netbooków, skup notebooków, ultrabooków, macbooków, komputerów, monitorów LCD, telewizorów LED i LCD oraz podzespołów bazowych do komputerów PC. Zapraszamy na skup nowych, używanych i uszkodzonych laptopów oraz komputerów stacjonarnych.

Jeśli masz sprzęt komputerowy mobilny, którego chcesz sprzedać, wymienić, pozbyć się lub potrzebujesz natychmiast pieniędzy – zadzwoń do nas lub napisz.

Tel: (0-22) 885-22-50
GSM: 506-666-118

E-mail:  skup@gcsystem.pl

 

Skup używanych laptopów pracuje 10:00-18:00

 

Skup laptopów Wrocław

 

Jak wygląda procedura skupu w naszej firmie?

  • Kontakt z naszym konsultantem w celu wstępnej wyceny
  • Jeśli cena jest satysfakcjonująca, należy przywieść sprzęt do naszego sklepu
  • Na miejscu sprawdzamy sprzęt najczęściej w ciągu 25 minut
  • Po sprawdzeniu sprzedający dostaje natychmiast gotówkę

Jesteś z poza naszych miast: Warszawy, Wrocławia, Trójmiasta, Katowic, Bydgoszczy, Częstochowy,Szczecina, Suwałk, Lublina, Poznania, Krakowa i Łodzi?

 

Osoby z poza Warszawy, Wrocławia, Gdańska, Katowic, Bydgoszczy, Częstochowy, Szczecina, Suwałk, Lublina, Poznania, Łodzi i Krakowa, które chciałyby sprzedać sprzęt ale nie mają jak dojechać do naszych punktów proszone są o wysłanie dokładnego opisu oraz zdjęć na nasz mail.
Skup laptopów, skup notebooków, skup netbooków ze swojej strony postaramy się wycenić dokładnie sprzęt, jeśli cena będzie Państwa satysfakcjonować należy wysłać sprzęt do nas na swój koszt wraz z dołączonym oświadczeniem. My po dokładnym sprawdzeniu sprzętu kontaktujemy się z Państwem po czym przelewamy pieniądze na wskazany rachunek bankowy. Jeśli sprzęt nie będzie zgodny ze wcześniejszym opisem, zaproponujemy inną cenę, jeśli nowa cena Państwa nie będzie satysfakcjonować odsyłamy sprzęt na Państwa koszt.

Dane do wysyłki:
GC-System – Skup używanych laptopów
ul. Soczi 6
02-760 Warszawa

Oświadczenie do pobrania: LINK

UWAGA:

  • Sprzedający musi mieć przy sobie dowód osobisty.
  • Nie odkupujemy sprzętu : z usuniętymi lub zamienionymi numerami fabrycznymi, kradzionego, od osób nieletnich, z wadami prawnymi
  • Za testowanie i zlokalizowanie usterki w sprzęcie, który powinien być sprawny możemy pobrać opłatę w wysokości do 40zł. Dlatego prosimy o dokładne sprawdzenie swojego sprzętu przed odsprzedażą.

 

SKUP LAPTOPÓW KOMPUTERÓW TABLETÓW - KOMIS LAPTOPÓW - Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin, Lublin, Częstochowa, Bydgoszcz

 

Skup laptopów

 

Skup laptopów, komis laptopów oraz skup notebooków i netbooków Zaprasza!

Skup laptopów

Skup używanych laptopów