Następca Microsoft Windows 10? Już nie będzie Windowsa 11

Microsoft potwierdza nie będzie systemu Windows 11.

windows-10, następca windows 11

System Windows 10 będzie ostatnią wersją wielkiego systemu operacyjnego. Microsoft twierdzi, że będzie to jego ostateczna wersja kultowego systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na ponad 90% komputerów.

System Windows jako usługi.

W przeszłości użytkownicy mogli iść do sklepu kupić system Windows i zainstalować go na swoim komputerach. Wraz z wydaniem systemu Windows 10 tego lata, Microsoft radykalnie zmienia sposób użytkowania i uaktualnienia systemu Windows.

Po raz pierwszy, firma Microsoft udostępnia systemu Windows 10 bezpłatną aktualizację dla wszystkich systemów Windows 7, Windows 8 i Windows 8.1. Począwszy od lipca, przez pierwszy rok aktualizacja będzie darmowa, właściciele poprzednich wersji mogą dokonać aktualizacji poprzez Windows Update bez żadnych kosztów.

Microsoft będzie kontynuować tę strategię dostarczania systemu Windows jako usługa, zapewniając częste aktualizacje do systemu Windows 10. Istnieją również nowe metody, aby pobrać Windows, w tym pobieranie aktualizacji za pośrednictwem różnych źródeł. Użytkownicy mogą pobierać aktualizacje systemu Windows za pośrednictwem serwerów firmy Microsoft oraz z innych komputerów już posiadających nową aktualizację.

Jeśli posiadasz system Windows XP, Windows 7 lub Windows 8 a już aktualizowałeś system do Windows 10 zapraszamy do sprzedaży systemu firmie GC-System.

Brak systemu Windows 11!

Zapraszamy do zakupu najnowszej wersji systemu Windows w naszym sklepie komputerowym!

Call Now Button