Skup aparatów fotograficznych – Skup obiektywów i lustrzanek

Skup aparatów fotograficznych

Skup aparatów fotograficznych i skup obiektywów

Nasz firma GC-System – Skup aparatów fotograficznych prowadzi skup sprzętu fotograficznego, a w szczególności skup obiektywów, aparatów fotograficznych, cyfrowych, lustrzanek i aparatów kompaktowych oraz kamer Full HD cyfrowych. Prowadzimy również skup sprzętu tj.: tablety, laptopy, komputery w Warszawie, Wrocławiu, Bydgoszczy, Częstochowie, Szczecinie, Katowicach, Gdańsku, Suwałkach, Poznaniu, Łodzi, Lublinie i Krakowie. Posiadamy wykwalifikowanych pracowników, którzy pomogą Państwu doradzić w zakupie nowego aparatu czy obiektywu. Dajemy Państwu możliwość bezpłatnej wyceny, a pod diagnozie możliwość odsprzedania swoich aparatów, tabletów, laptopów, komputerów naszej firmie w jednym z oddziałów..

Skup obiektywów i lustrzanek

Skupujemy wszystkie aparaty fotograficzne, kamery, kompaktowe, cyfrowe i obiektywy takich marek i firm jak:

Nikon, Kodak, Sony, Canon, HP, Samsung, Pentax , Olympus, Panasonic, Fuji Finepix FujiFilm, Nikkor, Sigma, Ricoh,  Minolta, Leica, Acer, Benq, Casio, Polaroid, Coolpix i innych.

Rozszerzyliśmy zakres skupu o skup optyki takiej jak lunet, kolimatorów, lornetek, celowników optycznych, noktowizorów, termowizji, lunet celowniczych.

Postęp techniczny sprawia, że sprzęt fotograficzny starzeje się dosyć szybko. Jeśli podążasz za nim i często wymieniasz stary aparat, obiektyw, kamerę czy lampę błyskową na nowszy model to skup aparatów fotograficznych, skup obiektywów i skup lustrzanek jest przeznaczony właśnie dla Ciebie. Dokonamy natychmiastowej wyceny twojego aparatu fotograficznego i wykupimy go od Ciebie. Skup aparatów fotograficznych to pewność w otrzymaniu uczciwej zapłaty za swój sprzęt foto.

Jeśli posiadasz sprzęt fotograficzny, aparat lub kamerę, której chcesz się pozbyć, sprzedać, potrzebujesz natychmiast pieniędzy – napisz lub zadzwoń do nas!

Tel. stacjonarny: (022) 885-22-50
Tel. kom. 0 506-666-118

Email: skup@gcsystem.pl

 

Skup obiektywów

Skup obiektywów

Jak wygląda skup w naszej firmie? – Procedura

  1. Kontakt z naszymi pracownikami w celu wstępnej wyceny sprzętu fotograficznego
  2. Jeśli cena jest satysfakcjonująca i zadowalająca, należy przywieść sprzęt do jednego z naszych oddziałów
  3. Na miejscu sprawdzamy sprzęt w ciągu maksymalnie 30 minut
  4. Po sprawdzeniu i podpisaniu umowy sprzedający dostaje natychmiast gotówkę

Jesteście Państwo z poza miast – Warszawy, Wrocławia, Poznania, Suwałk, Lublina, Częstochowy, Bydgoszczy, Szczecina, Katowic, Łodzi, Krakowa i Gdańska?

 

Osoby z poza Poznania, Warszawy, Wrocławia, Katowic, Szczecina, Częstochowy, Bydgoszczy, Suwałk, Lublina, Łodzi, Trójmiasta i Krakowa, a chciałyby sprzedać sprzęt e naszej firmie ale nie mają jak dojechać do naszych punktów prosimy o wysłanie dokładnego opisu oraz zdjęć na nasz adres email.
Skup aparatów cyfrowych, skup obiektywów, skup optyki i skup lustrzanek ze swojej strony sprawdzi i wycenić dokładnie sprzęt, jeśli cena będzie Państwa zadowalająca należy wysłać sprzęt do nas na swój koszt wraz z dołączonym oświadczeniem. Nasz pracownik po dokładnym sprawdzeniu sprzętu będzie kontaktował się z Państwem w sprawie potwierdzenia ceny skupu, a następnie przelejemy pieniądze na wskazany rachunek bankowy. Jeśli sprzęt nie będzie zgodny ze wcześniejszym opisem, stanem technicznym, zestawem, zaproponujemy nową cenę biorąc po uwagę wszystkie informacje. Jeśli nowa cena Państwa nie będzie satysfakcjonować odsyłamy sprzęt na Państwa koszt.

Dane do wysyłki:
GC-System Skup obiektywów i lustrzanek
ul. Soczi 6
02-760 Warszawa

Sprzęt powinien być dobrze zapakowany, dołączone ksero dowodu osobistego oraz poprawnie wypełniona umowa kupna sprzedaży – pobrane i wydrukowane z linku poniżej.

Oświadczenie / umowa kupna sprzędaży do pobrania: LINK

 

UWAGA:

  • Sprzedający musi mieć przy sobie dowód osobisty.
  • Nie skupujemy sprzętu : z usuniętymi numerami fabrycznymi, kradzionego, od osób nieletnich, z wadami prawnymi
  • Za sprawdzenie, testowanie i zlokalizowanie usterki w sprzęcie, który okaże się częściowo lub całkiem uszkodzony możemy pobrać opłatę w wysokości do 40zł. Dlatego prosimy o dokładne sprawdzenie swojego sprzętu przed odsprzedażą.
  • Za testowanie i zlokalizowanie usterki w sprzęcie, który powinien być sprawny możemy pobrać opłatę w wysokości do 40zł. Dlatego prosimy o dokładne sprawdzenie swojego sprzętu przed odsprzedażą.

 

skupobiektywow

Skup aparatów fotograficznych warszawa. Skup obiektywów warszawa. Skup lustrzanek warszawa. Skup aparatów cyfrowych warszawa i skup kamer cyfrowych.

Skup lustrzanek oraz skup aparatów cyfrowych