Skup tabletów Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Poznań, Łódź

Skup tabletów 
 

 

 

Skup tabletów w Polsce!

Zapraszamy do naszej firmy, która prowadzi skup tabletów i laptopów w Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Częstochowie, Bydgoszczy, Lublinie, Suwałkach, Sopocie, Katowicach, Szczecinie, Poznaniu, Łodzi, Krakowie i Wrocławiu. Zajmujemy się głównie skupem tabletów, laptopów, komputerów, monitorów LCD, telewizorów LCD oraz podzespołów do komputerów PC.

Skup tabletów znanych firm: Samsung Galaxy Tab GT-xxxx, Apple iPad, iPad 2, iPad 3, Lenovo Indigo, Asus Transformer, HP Slate, Dell, Acer Iconia, Toshiba, Sony S, Motorola XOOM, XOOM2 i inne.

Jeśli chcesz szybko, sprawnie i bezproblemowo sprzedać swój sprzęt IT, RTV lub Fotograficzny za gotówkę to dobrze trafiłeś. Wyceniamy na poczekaniu i oferujemy natychmiastowy odbiór zapłaty w naszym skupie. Interesuje nas każdy rodzaj sprzętu – z pudełkiem lub bez, objęty gwarancją producenta i pogwarancyjny, sprawny i uszkodzony. Skup tabletów w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu szybko wyceni Twój sprzęt elektroniczny i zaproponuje dobrą cenę. Gotówkę otrzymasz już po paru minutach. Kupimy każdy rodzaj komputerów, tabletów czy laptopów za uczciwą cenę. W skupie używanych i nowych tabletów to pewność otrzymania od nas dobrej ceny za Twój sprzęt.

 

Posiadasz tablet, sprzęt komputerowy?  Chcesz go sprzedać lub pozbyć się albo potrzebujesz pieniędzy – zadzwoń lub napisz do nas!

Tel: (0) 506-666-565
Tel. GSM. (0) 506-666-118

E-mail:  skup@gcsystem.pl

 

 

 

 

Jak u nas wygląda procedura skupu tabletów?

  • Kontakt z naszymi konsultantami w celu wstępnej wyceny tabletu
  • Jeśli cena skupu jest satysfakcjonująca, należy dostarczyć sprzęt do jednego z naszych oddziałów
  • Od ręki sprawdzamy sprzęt w ciągu 20 minut
  • Po testowaniu sprzedający dostaje natychmiast gotówkę


Zainteresowani z poza Krakowa, Warszawy, Wrocławia, Trójmiasta, Katowic, Bydgoszczy, Częstochowie, Szczecina, Lublina, Suwałk, Poznania, Łodzi?

Osoby mieszkające dalej od Warszawy, Wrocławia, Gdańska, Gdyni, Katowic, Bydgoszczy, Częstochowie, Szczecina, Łodzi, Lublina, Suwałk, Sopotu i Krakowa, proszone są o wysłanie dokładnego opisu oraz zdjęć na nasz adres e-mail. Wstępny cennik znajdą Państwo na naszej stronie.
Skup tabletów dokładnie wyceni i przetestuje sprzęt, jeśli cena skupu będzie dla Państwa odpowiednia należy wysłać sprzęt do nas na swój koszt wraz z dołączonym oświadczeniem. My po dokładnym sprawdzeniu sprzętu kontaktujemy się z Państwem telefonicznie aby potwierdzić wycenę i przelać pieniądze na wcześniej wskazany rachunek bankowy. Jeśli sprzęt nie będzie zgodny ze wcześniejszym opisem, zaproponujemy inną cenę, jeśli nowa cena Państwa nie będzie satysfakcjonować odsyłamy sprzęt na Państwa koszt.

Dane do wysyłki:
GC-System Skup tabletów
ul. Soczi 6
02-760 Warszawa

Sprzęt powinien być dobrze zapakowany, dołączone ksero dowodu osobistego oraz wypełnione oświadczenie – pobrane i wydrukowane z linku poniżej.

Oświadczenie do pobrania: LINK

UWAGA:

  • Sprzedający musi mieć przy sobie dowód osobisty.
  • Nie odkupujemy sprzętu : z usuniętymi lub przerobionymi numerami fabrycznymi, kradzionego, od osób nieletnich, z wadami prawnymi
  • Za sprawdzenie, testowanie i zlokalizowanie usterki w sprzęcie, który okaże się uszkodzony możemy pobrać opłatę do 40zł. Prosimy o dokładne sprawdzenie podzespołów swojego sprzętu przed odsprzedażą.

 

Skup używanych tabletów
Skup tabletów warszawa. Skup laptopow warszawa. Skup komputerów warszawa. Skup komputerow warszawa. Skup tabletów w Warszawie. Skup laptopow w Warszawie. Skup komputerów w Warszawie. Skup tabletów w Szczeinie, Lublinie, Bydgoszczy, Częstochowie, Suwałkach i Katowicach.

 

Skup tabletów zaprasza!