Skup sprzętu IT i Skup Laptopów Warszawa – ul. Soczi 6 (0) 506-666-118

Skup laptopów Warszawa i Skup komputerów Warszawa Zaprasza!

Uprzejmie zapraszamy wszystkich posiadających sprzęt sprzedaż i zainteresowanych skupem laptopów lub zastawieniem swojego sprzętu IT tj.

  • laptopy nowe, używane i uszkodzone oraz notebooki, netbooki i macbooki.
  • komputery stacjonarne PC, palmtopy, gpsy i drukarki laserowe.
  • monitory LED i LCD, telewizory LCD i 3D LED oraz projektory multimedialne
  • aparaty fotograficzne, obiektywy, aparaty cyfrowe i lustrzanki oraz kamery Full HD.
  • telefony komórkowe i smartfony

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w skup komputerów, skup laptopów Warszawa. Nasi pracownicy szybko i sprawnie wycenią Państwa sprzęt i wypłacą gotówkę od ręki. Cała procedura w większości przypadków trwa do 15 minut. Specjalizujemy się w ekspresowym skupowaniu laptopów, gwarantując satysfakcję obu stron.

Dane teleadresowe skup laptopów Warszawa:

Telefon : (022) 885-22-50
GSM : 0 506-666-118 – Skup komputerów warszawa
GSM : 0 506-666-565 – Lombard i Serwis komputerów
Fax : (22) 885-22-50
E-mail : skup@gcsystem.pl – Wycena i skup laptopów Warszawa

Główna siedziba nasza w Warszawie:
ul Soczi 6
02-760 Warszawa

Godziny otwarcia skupu:
Pon. – Pt. – 10:00 do 18:00
Sob. – 10:00 do 14:00

Jak do nas trafić?
Nasz skup laptopów Warszawa znajduje się na Dolnym Mokotowie przy ul. Soczi 6 (róg ulic Św.Bonifacego i J.Sobieskiego)

Mapa

Dojazd autobusami: E-1, E-2, 116, 130, 519, 141, 148, 172, 501, 108, 185, 187, 189
Przystanek: Św. BonifacegoSkup laptopów Warszawa

Komis laptopów Warszawa i skup komputerów Warszawa zaprasza na wycenę!

 

Dlaczego warto sprzedać swojego peceta lub laptop i tym samym wymienić go na nowy ?

Pędzisz za modą, a może nowinkami technicznymi, dlatego coraz częściej kupujesz nowy laptop? A może za każdym razem z przedłużeniem umowy u operatora GSM możesz wybrać sobie nowszy i lepszy model? Jeżeli tak, co robisz z ze starym sprzętem? Chowając w szafie wiele nie zyskujesz, o wiele korzystniej jest sprzedać do skupu laptopów i komputerów, zwłaszcza w przypadku, gdy jest uszkodzony.

Skup komputerów Warszawa kupuje od klientów prywatnych zarówno nowe, jak też używane laptopy i komputery stacjonarne. Posiadamy sieć oddziałów w całej Polsce praktycznie w każdym mieście wojewódzkim, na pewno niejednokrotnie byłeś niedaleko jednego z naszych zakładów, nie mając na myśli nawet, by tam wejść. A Skup komputerów Warszawasprzedanie nieużywanego laptopa czy desktopa może przynieść niejedną korzyść. Jaką? Przede wszystkim pozbywamy się nieużywanego sprzętu, który tylko zajmuje nam miejsce.  Po drugie skup komputerów warszawa pozwala zadbać się o naturę. Wyrzucając laptop czy komputer do normalnego kontenera przyczyniamy się do wzrostu zagrożenia dla środowiska. Skup laptopów warszawa właściwie zajmuje się niesprawnymi oraz nie nadającymi się do użytku notebookami, komputerami PC, poddając je utylizacji. Z kolei działające urządzenia mogą trafić do nowego nabywcy.

Kierując się zasadą 3U ( Unikaj kupowania zbędnych rzeczy, Użyj ponownie, Utylizuj), promujemy zdrowy dla środowiska styl życia. Ponieważ uważamy, że wielokrotne użycie – czyli jak najpóźniejsze uznanie produktu za odpad do utylizacji, przynosi wielkie korzyści dla środowiska, redukując obciążenia związane z pozyskaniem nowego produktu z surowców pierwotnych i akumulacją potencjalnych odpadów.Ponieważ pierwszym etapem procesu recyklingu jest ponowne wykorzystanie, skup laptopów Warszawa dołoży wszelkich starań, aby Twój laptop lub komputer został ponownie wykorzystany.