Skup laptopówSkup sprzętu IT – Skup komputerów

Skup laptopów

Firma GC-System oraz Skup.IT S.C. prowadzi skup sprzętu elektronicznego. Zajmujemy się głównie skupem laptopów, netbooków, notebooków, ultrabooków, macbooków, komputerów, monitorów LCD, telewizorów LCD, 3D LED oraz podzespołów do komputerów PC.  Skup komputerów nowych i używanych.

Jeśli posiadasz sprzęt komputerowy, którego chcesz się pozbyć lub potrzebujesz pieniędzy – zadzwoń do nas lub napisz.

Tel: (0-22) 885-22-50
Tel. kom. (0) 506-666-118

Email: skup@gcsystem.pl

 

 

 

 

 Skup komputerów

 

Jak wygląda procedura skupu?

  • Kontakt z naszym konsultantem w celu wstępnej wyceny
  • Jeśli cena jest satysfakcjonująca, należy przywieść sprzęt do naszego sklepu
  • Na miejscu sprawdzamy sprzęt w ciągu 30 minut
  • Po sprawdzeniu sprzedający dostaje natychmiast gotówkę

Jesteś z poza okolic Warszawy, Wrocławia, Trójmiasta, Katowic, Bydgoszczy, Częstochowy,Szczecina, Suwałk, Lublina, Poznania, Łodzi i Krakowa?

 

Osoby z poza Warszawy, Wrocławia, Gdańska, Katowic, Bydgoszczy, Częstochowy, Szczecina, Suwałk, Lublina, Poznania, Łodzi i Krakowa, które chciałyby sprzedać sprzęt ale nie mają jak dojechać do naszych punktów proszone są o wysłanie dokładnego opisu oraz zdjęć na nasz mail.
Skup laptopów ze swojej strony postara się wycenić dokładnie sprzęt, jeśli cena będzie Państwa satysfakcjonować należy wysłać sprzęt do nas na swój koszt wraz z dołączonym oświadczeniem. Skup komputerów (laptopów) po dokładnym sprawdzeniu sprzętu kontaktujemy się z Państwem po czym przelewamy pieniądze na wskazany rachunek bankowy. Jeśli sprzęt nie będzie zgodny ze wcześniejszym opisem, zaproponujemy inną cenę, jeśli nowa cena Państwa nie będzie satysfakcjonować odsyłamy sprzęt na Państwa koszt.

Dane do wysyłki:
GC-System
ul. Soczi 6
02-760 Warszawa

Oświadczenie do pobrania: LINK

UWAGA:

  • Sprzedający musi mieć przy sobie dowód osobisty.
  • Nie odkupujemy sprzętu : z usuniętymi lub zamienionymi numerami fabrycznymi, kradzionego, od osób nieletnich, z wadami prawnymi
  • Za testowanie i zlokalizowanie usterki w sprzęcie, który okaże się częściowo lub całkiem uszkodzony możemy pobrać opłatę w wysokości do 50zł. Dlatego prosimy o dokładne sprawdzenie swojego sprzętu przed odsprzedażą.
  • Za testowanie i zlokalizowanie usterki w sprzęcie, który powinien być sprawny możemy pobrać opłatę w wysokości do 50zł. Dlatego prosimy o dokładne sprawdzenie swojego sprzętu przed odsprzedażą.

Skup komputerów – Skup sprzętu IT

Skup laptopów Kraków

Skup laptopów

Skup sprzętu IT i Skup komputerów Zapraszają!